Soundbounce

Ortaklaşa Müzik Dinleme Platformu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 26.2 MB
  • Version v20
  • Dil İngilizce
  • Firma Paul Barrass
SpotifyPremium hesabınız ile aynı müzik zevkine sahip olduğunuz kişilerle aynı ortamda ortak müzik dinlemenize imkan tanıyan harika bir yazılımdır.

SpotifyPremium hesabınız ile aynı müzik zevkine sahip olduğunuz kişilerle aynı ortamda ortak müzik dinlemenize imkan tanıyan harika bir yazılımdır.

Ortak müzik zevkine sahip olduğunuz arkadaşlarınız ile arkadaş toplantılarınızda aynı müziği dinlemenizi sağlayan uygulama tamamen ücretsiz olarak müzik severlere sunuluyor. Ancak yazılımı kullanabilmeniz için SpotifyPremium hesabınız olması gerekiyor.

Oldukça sade ve şık bir arayüz ile gelen yazılımı ilk açtığınızda Spotify hesabınız ile giriş yapmanızı talep ediyor. Giriş yaptıktan sonra Facebook ve Twitter hesabınızı da Soundbounce yazılımına bağlamanız gerekiyor.

Kendi müzik odalarınızı açabileceğiniz gibi dilerseniz başka kullanıcıların açmış olduğu odalara giriş yapabilirsiniz. Oda içerisinde müzik dinleyen herkes senkronize bir şekilde dinleme gerçekleştiriyor ve böylece oldukça samimi bir radyo ortamı oluşuyor.

Çalınacak olan müziklerin kullanıcıların gerçekleştirdikleri oylamalara göre oynatılmaları ise grubun genel eğilimine uygun parçaların sıradaki parça olacağını garanti ediyor. Tabii ki başkalarının odasında takılmak istemez ve kendi müziklerinizi insanlara oynatmak isterseniz bu imkanınız da mevcut.

Mutlaka denemelisiniz!

Daha Fazla Göster
Soundbounce indir
DİĞER SÜRÜMLER